wczorajszy dzień i kawałek tego był megaaa. miałam go spędzić nudno. pojechałyśmy do flisa :) ja, ewelinka (kuzynka), paulina (siostra), patrycja, mama, ciocia i ciocia dagmara ( od której dostałam naszyjnik z poprzedniej notki ;)) z ewelinką siedziałyśmy na polku i robiłyśmy wszystko co sie dąło by tylko sie śmiać . nie mam siły pisać. dziś jadziemy do Bolestarszyc, opisze później :P
Pozdrawiam wszystkich <3
sobota, 31 lipca 2010
piątek, 30 lipca 2010
2.1 / the boy is mine-zakupy.
the boy is mine
karolina on youtube ;)
w środe byłam na zakupach. zaopatrzyłam sie w kolczyki, brans, naszyjnik i dwie kiecki ;) Z zadowolona, z racji iż w sukience pójdę na rozpoczęcie roku, problem z głowy. Dzis może odwiedze secon-hand ;) Wiec jeżeli cos upoluje to się z wam napisze ;* Trzymajcie się . <3

kolczyki - miejscowy sklepik Pierrot- 2,50 zł za pare
brans. - miejscowy sklepik - 14,90 zł
naszyjnik - prezent od cioci, niestety urwał sie ;(
łańcuszek - gazeta funclub - 4,99 zł


sukienko-spodenki - miejscowy nowo otawrty sklepik ifashion - 56 zł
sukienka - miejscowy sklepik 27,50 zł ( trafił akurat na przecen wszystko -50% )
1 / początek.
Subskrybuj:
Posty (Atom)
