sobota, 31 lipca 2010

3.1 / flis - dancig - impraaaa.

wczorajszy dzień i kawałek tego był megaaa. miałam go spędzić nudno. pojechałyśmy do flisa :) ja, ewelinka (kuzynka), paulina (siostra), patrycja, mama, ciocia i ciocia dagmara ( od której dostałam naszyjnik z poprzedniej notki ;)) z ewelinką siedziałyśmy na polku i robiłyśmy wszystko co sie dąło by tylko sie śmiać . nie mam siły pisać. dziś jadziemy do Bolestarszyc, opisze później :P
Pozdrawiam wszystkich <3

piątek, 30 lipca 2010

2.1 / the boy is mine-zakupy.


Część wam wszystkim. Post 2.1, postaram sie zrobić pod wieczór 2.2 ;) Piosenka the boy is mine w wykonaniu Karoliny Baszak i Marty Wólczyńskiej jest boska. Uwielbiam ją słuchać, znajduje się wtedy w wspaniałym świcie. Mogę być kim chce, to ja nim żądze. Jestem oderwana od rzeczywistości. O samej Karolinie moge wiele powiedzieć. Jej piosenki są cudne. Uwielbiam jej urodę, która jest inna. Piosenka domek z kart to HIT ! nie mam słów.

the boy is mine
karolina on youtube ;)

w środe byłam na zakupach. zaopatrzyłam sie w kolczyki, brans, naszyjnik i dwie kiecki ;) Z zadowolona, z racji iż w sukience pójdę na rozpoczęcie roku, problem z głowy. Dzis może odwiedze secon-hand ;) Wiec jeżeli cos upoluje to się z wam napisze ;* Trzymajcie się . <3

kolczyki - miejscowy sklepik Pierrot- 2,50 zł za pare
brans. - miejscowy sklepik - 14,90 zł
naszyjnik - prezent od cioci, niestety urwał sie ;(
łańcuszek - gazeta funclub - 4,99 zł



sukienko-spodenki - miejscowy nowo otawrty sklepik ifashion - 56 zł
sukienka - miejscowy sklepik 27,50 zł ( trafił akurat na przecen wszystko -50% )

1 / początek.

 
zaczynam wszystko od nowa. blog 26 kilometrów nad niebem został usunięty. zaczynam nowy


rozdział. chce tu powrócić. mam nadzieje że miło będzie tak jak na tamtym blogu. dzień jak co dzień. nareszcie nadchodzą ukochane prze zemnie upały. wypiłam cappuccino . nie mam weny. good night.

 













z pamelką .